Provinciaal Drentse competitie seizoen 2018-2019

De Drentse Dambond

 

Meespelende teams 4

2e klasse clubcompetitie DDB 2018/2019

 

1   Warffum  

4 3 7 7 5 6


6
9
16
2   Diever-Dwingelo   4 5

3 5 5 6


6
9
8
3   Vries   1 1 5 3

5 3


6
4
-12
4   Warffum 2   3 2 3 2 3 5




6
2
-12

 

1 Warffum 1  
2 Diever/Dwingeloo  
3 Vries  
4 Warffum 2  

 

1ste ronde do 22-11-2018    Warffum 1  Diever/Dwingeloo 4 4  
  do 22-11-2018              Vries Warffum 2 5 3  
             
2e ronde do 06-12-2018       Diever/Dwingeloo Warffum 2 5 3  
  do 06-12-2018   Warffum 1 Vries 7 1  
             
3e ronde do 20-12-2018     Warffum 2 Warffum 1 3 5  
  do 20-12-2018               Vries Diever/Dwingeloo 5 3  
             
4e ronde do 17-1-2019          Diever/Dwingeloo Vries  5 3  
  do 17-1-2019      Warffum 1 Warffum 2 6 2  
             
5e ronde do 31-01-2019             Warffum 2 Vries 5 3  
  do 31-01-2019                 Diever/Dwingeloo Warffum 1 5 3  
             
6e ronde do 21-02-2019     Warffum 2 Diever/Dwingeloo 2 6  
  do 21-02-2019      Vries  Warffum 1 1 7  
             

 

Tegen Warffum 1 Diever/Dwingelo Warffum 2   W P
             
Piet Rispens 0-1 1-2 2   5 6
Hans Katerberg 0-0 1-0 1-1   6 3
Jan Hofman 1-0 --2 2   4 5
Wim Reinders            
Henk Abrahams 0-0 1-0 0-0   6 1
Eltjo van der Lande            
Siebren Vanderveen   2 0   1 2
Kees van der Zwan     2   1 2

 

Provinciaal Drentse competitie seizoen 2017-2018

 

De Drentse Dambond

Meespelende teams en de stand

2e klasse clubcompetitie DDB 2017/2018

 

1 Hoogeveen 3 6-10
2 Diever/Dwingeloo 6-8
3 Warffum 6-6
4 Vries 6-0

 

Volgende wedstrijd donderdag 1februari 2018 te Vries

Programma en uitslagen 2de klasse A

 

1ste ronde di 2-11-2017     Warffum Vries  5 3  
  do 07-11-2017              Diever/Dwingeloo Hoogeveen 3 5 3  
             
2e ronde ma 13-11-2017       Hoogeveen 3 Warffum 8 0  
  do 16-11-2017   Vries Diever/Dwingeloo 3 5  
             
3e ronde ma 07-12-2017     Warffum Diever/Dwingeloo 5 3  
  di 07-12-2017                Vries Hoogeveen 3 2 6  
             
4e ronde ma 15-1-2017          Hoogeveen 3 Vries  5 3  
  do 16-1-2017      Diever/Dwingeloo Warffum 5 3  
             
5e ronde do 1-02-2018             Vries Warffum 1 7  
  di 5-02-2018                 Hoogeveen 3 Diever/Dwingeloo 8 0  
             
6e ronde wo 20-02-2018      Diever/Dwingeloo Vries  7 1  
  do 22-02-2018      Warffum Hoogeveen 3 1 7  
             

Persoonlijke stand

Tegen Warffum Diever/Dwingelo Hoogeveeen 3   W P
             
Piet Rispens 0-0 1-0 0-1   6 2
Hans Katerberg 1 0-0 1-0   6 2
Jan Hofman 0       1 0
Wim Reinders 0       1 0
Henk Abrahams 2 0-1 1-0   5 4
Eltjo van der Lande            
Siebren Vanderveen 0-1 2-0 0-2   6 5
             

 

Provinciaal Drentse competitie seizoen 2016-2017

De Drentse Dambond

Meespelende teams en de stand

2e klasse clubcompetitie DDB 2016/2017

 

1 Hijken DTC 4 6-11
2 Warffum 6-8
3 Vries 6-3
4 Diever 6-2

 

Volgende wedstrijd maandag 1 december 2016 Warffum-Vries

Programma en uitslagen 2de klasse A

1ste ronde di 11-10-2016      Diever Hijken DTC 4 0 8  
  do 06-10-2016              Vries     Warffum 3 5  
             
2e ronde ma 24 -10-2016       Hijken DTC 4  Vries 7 1  
  do 20-10-2016     Warffum Diever 6 2  
             
3e ronde ma 07-11-2016     Hijken DTC 4 Warffum 6 2  
  di 08-11-2016                Diever Vries 5 3  
             
4e ronde ma 21-11-2016          Hijken DTC 4 Diever 6 2  
  do 01-12-2016     Warffum  Vries 4 4  
             
5e ronde do 12-01-2017               Vries  Hijken DTC 4 1 7  
  di 17-01-2017                 Diever Warffum 3 5  
             
6e ronde wo 09-02-2017      Warffum Hijken DTC 4 4 4  
  do 09-02-2017       Vries Diever 5 3  
             

Persoonlijke stand

Tegen Warffum Diever/Dwingelo Hijken DTC4   W P
             
Piet Rispens 1-1 1-1 0-0   6 4
Hans Katerberg 1 1-1 0-1   5 4
Jan Hofman 1-2 2-1 1-0   6 7
Wim Reinders 0-0 0     3 0
Henk Abrahams            
Eltjo van der Lande            
Jan Scheltens     0   1 0
Siebren Vanderveen 1 1-2 0   4 4

 

Provinciaal Drentse competitie seizoen 2015-2016

De Drentse Dambond

Meespelende teams en de stand

2e klasse clubcompetitie DDB 2015/2016

 

3 Hijken DTC 4 6
4 Vries 6
5 Diever-Dwingeloo 5
6 Warffum 5

 

 

Volgende wedstrijd 28 januari Vries-Diever Dwingeloo

Programma en uitslagen 2de klasse A

1ste ronde wo 07-10-2015       Diever-Dwingeloo Hijken DTC 4 2 6  
  do 08-10-2015              Vries     Warffum 8 0  
             
2e ronde ma 26-10-2015       Hijken DTC 4  Warffum 2 6  
  wo 28-10-2015     Diever-Dwingelo Vries 5 3  
             
3e ronde ma 23-11-2015     Hijken DTC 4 Vries 5 3  
  do 26-11-2015                 Warffum Diever-Dwingelo 6 2  
             
4e ronde ma 11-01-2016          Hijken DTC 4 Diever-Dwingelo 6 2  
  do 14-01-2016     Warffum  Vries 3 5  
             
5e ronde do 28-01-2016                Vries  Diever-Dwingelo 5 3  
  do 28-01-2016                 Warffum Hijken DTC 4 3 5  
             
6e ronde wo 10-02-2016       Diever-Dwingelo Warffum      
  do 11-02-2016       Vries Hijken DTC 4 2 6  
             

Volgende wedstrijd Maandag23 november 19.45 Hijken DTC 4- Vries

Tegen Warffum Diever/Dwingelo Hijken DTC 4   AW WP
             
Piet Rispens 2-1 0-1 0   6 6
Hans Katerberg 2-2 1-0 1   5 6
Jan Hofman     2   1 2
Wim Reinders 2-0 2 0   4 4
Henk Abrahams   1 0-0   3 1
Eltjo van der Lande 2-2 1 0   4 5

Provinciaal Drentse competitie seizoen 2014-2015

De Drentse Dambond

Meespelende teams en de stand

1 HDC Hoogeveen 3 4 7
2 Emmen 4 6
3 Diever-Dwingeloo 4 3
4 Vries 4 3
5 Hijken DTC 4 4 3
6 Warffum 4 2

Programma en uitslagen 2de klasse A

1ste ronde ma 27 okt 2014 HDC Hoogeveen 3 Hijken DTC 4 5 2  
  wo 29 okt Diever-Dwingeloo Emmen 6 2  
  do 30 okt Vries Warffum 6 2  
             
2e ronde ma 17 nov  2014 HDC Hoogeveen 3 Diever-Dwingeloo 5 3  
  do   20 nov Warffum Hijken DTC 4 4 4  
  do 27 nov  Vries Emmen 1 7  
             
3e ronde ma 8 dec 2014 Hijken DTC 4 Emmen 0 8  
  wo 10 dec Diever/Dwingeloo Vries 4 4  
  do 11 dec Warffum HDC Hoogeveen 3 4 4  
             
4e ronde ma 19 jan 2015 Emmen Warffum 6 2  
  ------ HDC Hoogeveen 3 Vries 5 3  
  wo 21 jan Diever-Dwingeloo Hijken DTC 4 2 6  
             
5e ronde ma 02 jan 2015 Hijken DTC 4 Vries 6 2  
  ------ Emmen HDC Hoogeveen 3      
  do 05 jan Warffum1 Diever/Dwingeloo      
             

De persoonlijke resultaten :

Tegen Warffum Diever/Dwingelo Zuidwolde HDC3 Hoogeveen HDC4 Hoogeveen Emmen   AW WP
Dick vd Velden 2 2   2 2 0   5 8
Piet Rispens       0 0     2 0
Hans Katerberg 2     1 0     3 3
Jan Hofman 0 2           2 2
Wim Reinders 2 0       1   3 3
Henk Abrahams         0 0   2 0
Siebren Vanderveen   0   0   0   3 0
                   

 

Uitslag sneldammen Westerbork februar2014

 

  Hoogeveen 8 Vries 0 Roden 7 Vries 1 Hijken 4 Vries 4 Warffum 5 Vries 3 Diever 4 Vries 4 HDC2 3 Vries 5 Zuidwolde 2 Vries6 Beilen 7 Vries 1  
                   

Persoonlijke stand

Dick 0 1 2 1 2 2 2 1 10
Siebren 0 0 2 2 0 1 2 0 7
Hans 0 0 0 0 0 1 2 0 3
Jan 0 0 0 0 2 1 0 0 3

 

Provinciaal Drentse competitie seizoen 2013-2014

De Drentse Dambond

Meespelende teams en de stand

1 Zuidwolde1 6-10  
2 Warffum1 6-7 +4
3 Vries 6-7 -2
4 Emmen1 6-6 +8
5 HDC 3 Hoogeveen 6-6 +6
6 HDC 4 Hoogeveen 6-3  
7 Diever/Dwingeloo 6-1  

 

Programma en uitslagen 2de klasse A

1ste ronde ma 07 okt 2013 HDC 3 Hoogeveen HDC 4 Hoogeveen 4 4  
  do 10 okt Emmen Diever/Dwingeloo 6 2  
  do 10 okt Vries Warffum1 4 4  
             
2e ronde ma 28 okt  2013 Emmen HDC 3 Hoogeveen 2 3  
  di   29 okt Zuidwolde1 Diever/Dwingeloo 5 3  
  do  31 okt Vries HDC 4 Hoogeveen 5 3  
             
3e ronde di  19 nov  2013 Zuidwolde1 HDC 3 Hoogeveen 5 3  
  do 21 nov Vries Emmen 1 7  
  do 21 nov Warffum1 HDC 4 Hoogeveen 5 3  
             
4e ronde di  10 dec 2013 Zuidwolde1 Vries 4 4  
  do 12 dec Warffum Emmen 6 2  
  do 12 dec Diever/Dwingeloo HDC 3 Hoogeveen 4 4  
             
5e ronde ma 06 jan 2014 HDC 4 Hoogeveen Emmen 1 7  
  do 09 jan Warffum1 Zuidwolde1 2 6  
  do 09 jan Diever/Dwingeloo Vries 0 8  
             
6e ronde ma 20 jan 2014 HDC 4 Hoogeveen Zuidwolde1 2 6  
  ma 20 jan HDC 3 Hoogeveen Vries 4 4  
  do 23 jan Diever/Dwingeloo Warffum11 3 5  
             
7e ronde ma 03 feb 2014 HDC 4 Hoogeveen Diever/Dwingeloo 7 1  
  ma 03 feb HDC 3 Hoogeveen Warffum1 7 1  
  di   04 feb Emmen Zuidwolde1 3 5  
             

De persoonlijke resultaten :

Tegen Warffum Diever/Dwingelo Zuidwolde HDC3 Hoogeveen HDC4 Hoogeveen Emmen   AW WP
Dick vd Velden   2 0 2 2     4 6
Piet Rispens 2   1 0   0   4 3
Hans Katerberg 0 2   0 1 1   5 4
Jan Hofman 1 2 2 2 2 0   6 9
Wim Reinders 1 2 1   0 0   5 4
                   

 

                                                                                                             

Provinciaal Drentse competitie seizoen 2012-2013
 Groningen 7oktober 2012                                                                                                
De Drentse Dambond

Meespelende teams

  Zuidwolde
  Warffum
  Diever/Dwingeloo
  HDC 3 Hoogeveen
  Vries
  Houdt Stand Hoogezand

Programma en uitslagen 2de klasse A

Houdt Stand HoogezandHDC Hoogeveen 3Warffum

1ste ronde di  06 nov    2012 Zuidwolde Warffum 5 3  
  do 08 nov Diever/Dwingeloo HDC 3 Hoogeveen 2 6  
  do 08 nov Houdt Stand Hoogezand Vries 8 0  
             
2e ronde do 29 nov    2012 Houdt Stand Hoogezand Diever/Dwingeloo 8 0  
  do 29 nov Warffum HDC 3 Hoogeveen 0 8  
  do 29 nov Vries Zuidwolde 4 4  
             
3e ronde ma 17 dec   2012 HDC 3 Hoogeveen Zuidwolde 3 5  
  do 20 dec Warffum Houdt Stand Hoogezand 0 8  
  do 20 dec Vries Diever/Dwingeloo 6 2  
             
4e ronde ma 14 jan    2013 HDC 3 Hoogeveen Houdt Stand Hoogezand 3 5  
  do 17 jan Vries Warffum 6 2  
  do 17 jan Diever/Dwingeloo Zuidwolde 4 4  
             
5e ronde ma 11 feb    2013 HDC 3 Hoogeveen Vries 2 6  
  di   12 feb Zuidwolde Houdt Stand Hoogezand 4 4  
  do  14 feb Diever/Dwingeloo Warffum 3 5  

De persoonlijke resultaten :

Tegen Warffum Diever/Dwingelo Zuidwolde HDC3 Hoogeveen HS Hoogezand     AW WP
Dick v.d Velden 1 2 2 2 0     5 7
Piet Rispens 2 0 0 2 0     5 4
Hans Katerberg   2 1 0 0     4 3
Jan Hofman 2 2 1 2 0     5 7
Wim Reinders 1             1 1

 

Provinciaal Drentse competitie seizoen 2010-2011    

Programma en uitslagen 2e klasse A

Meespelende teams en eindstand:De Drentse Dambond

1 het Noorden 2
2 Zuidwolde
3 HDC Hoogeveen 3
4 Vries 1
5 HDC Hoogeveen 4
6 Diever/Dwingelo

Uitslagen

1ste ronde ma 18 okt HDC 3 HDC 4 4 4   4e ronde ma 3 jan HDC 3 Het Noorden 2 2 6
  do 21 okt Diever/Dwingelo Zuidwolde 2 6     ma 3 jan HDC 4 Zuidwolde 4 4
  do 21 okt Vries 1 Het Noorden 2 1 7 |   do 6 jan Vries1 Diever/Dwingelo 6 2
                         
2e ronde ma 8nov HDC 3 Vries 1 5 3   5e ronde di 25 jan Zuidwolde Vries1 2 6
  ma 8 nov HDC 4 Diever/Dwingelo 3 5     ma 10 jan Diever/Dwingelo HDC 3 0 8
  di 9 nov Zuidwolde Het Noorden 2 4 4     do 27 jan Het Noorden 2 HDC 4 6 2
                         
3e ronde ma 24 jan HDC 4 Vries1 4 4   6e ronde* do 17 feb Vries1 Warfum 1 5 3
  di. 07 dec Zuidwolde HDC 3 5 3              
  do 09 dec Het Noorden 2 Diever/Dwingelo 5 3   7e ronde* wo 23 feb te Westerbork Sneldammen 4e  

 

6e Ronde
Do 17 februari gezamelijke ronde in Westerbork. De nummers 6 van beide poules tegen elkaar, evenals de nummers 5, 4, 3, 2 en 1.
7e Ronde
Wo. 23 februari in Westerbork het afsluitende sneldammen, 6 wedstrijden per team

Het afsluitende sneldammen is gewonnen door Hdv 3, tweede werd Gron 2 en Vries op3/4 met 5 punten uit 5 wedstrijden

Persoonlijke resutaten sneldammen:

Tegen Warffum Diever/Dwingelo Gron 2 Hijken 4 Hijken 5     AW WP
Dick v.d V 2 2 0 0 2     5 6
Jan H 2 0 0 2 1     5 5
Dick v .d W 0 2 1 0 2     5 5
Jan S 0 0 0 2 0     5 2


De persoonlijke resultaten :

Tegen HDC 3 HDC 4 Zuidwolde Het Noorden 2 Diever/Dwingelo Vries 1 / Warfum 1   AW WP
Dick v.d V 1 2 1 1 2 2   6 9
Jan H   2 2   2 0   4 6
Siebren 0     0       2 0
Wim 2 0 2 0 0 2   6 6
Eltjo                  
Henk A 0 0 1 0 2 1   6 4
Piet Rispens                  

Programma en uitslagen 2e klasse B

Meespelende teams en eindstand:De Drentse Dambond

1 Emmen 2
2 DV Warffum
3 Hijken DTC 5
4 Hijken DTC 4
5 Houdt Stand Hoogezand
6 Vries 2

Uitslagen

1ste ronde ma 18 okt Hijken DTC 4 Hijken DTC 5 4 4   4e ronde ma 24 jan Emmen 2 Vries 2 8 0
  ma 18 okt Emmen 2 H St Hoogezand 6 2     ma 03 jan Hijken DTC 4 Houdt St Hoogezand 3 5
  do 21 okt Vries 2 DV Warffum 0 8     ma 03 jan Hijken DTC 5 DV Warffum 2 6
                         
2e ronde ma 8 nov Hijken DTC 5 Vries 2 6 2   5e ronde do 27 jan DV Warffum Emmen 2    
  ma 8 nov Hijken DTC 4 Emmen 2 5 3     do 27 jan H St Hoogezand Hijken DTC 5    
  do 11 no DV Warffum H St Hoogezand 1 7     do 27 jan Vries 2 Hijken DTC 4 2 6
                         
3e ronde ma 6 dec Hijken DTC 5 Emmen 2 4 4   6e ronde* do 17 feb Vries 2 Diever/Dwingelo 2 6
  do 9 dec DV Warffum Hijken DTC 4 2 6              
  do  9 dec H St Hoogezand Vries 2 4 4   7e ronde* wo 23 feb te Westerbork Niet gespeeld    

 

6e Ronde*
Do 17 februari gezamelijke ronde in Westerbork. De nummers 6 van beide poules tegen elkaar, evenals de nummers 5, 4, 3, 2 en 1.
7e Ronde*
Wo. 23 februari in Westerbork het afsluitende sneldammen, 6 wedstrijden per team

De persoonlijke resultaten :

Tegen Hijken DTC4 Hijken DTC5 DV Warffum Vries 2 / Diever Dw H Stand Hoogezand Emmen 2   AW WP
Siebren 2     2       2 4
Eltjo 0 0 0   0 0   5 0
Piet Rispens 0 0 0 0 2 0   6 2
Jan Scheltens 0 2 0 0 0 0   6 2
Dick v.d W     0         1 0
Joop uit het Broek   0           1 0
Kees van der Zwan       0 2 0   3 2

 

 

 

 

 

 

 

[IAF]

Deze website wordt gesponsord door Internet Access Facilities BV